# Merevaatega 2-toaline Kopli Liinidel – parkimine, vahendustasuta

- Deal type: rent
- Property type: apartment
- Price: 700 €
- Rooms: 2
- Size: 51.7 m²
- Floor: 4/5
- Construction year: 2019
- Energy class: d
- Location: Sepa tn 18-19, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
- Region: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

## Description

Üürile anda merevaatega, täielikult möbleeritud 2-toaline korter Kopli Liinidel, Sepa tn 18-19. Korter on 51,7 m² ja asub 2019. aastal valminud maja 4. korrusel (majas 5 korrust). Planeeringus on avatud köögiga elutuba, eraldi magamistuba, dušiga vann, esik ja rõdu. Olemas on lift, põrandaküte, panipaik, parkimine maa-aluses garaažis ning majaelanikele mõeldud suletud ühine hoov. Meri asub ligikaudu 200 m kaugusel. Korter antakse üürile kogu piltidel nähtava sisustusega. Üür on 700 €/kuu ja tagatis 700 €. Vahendustasu puudub. Kommunaalkulud lisanduvad üürile ning on ligikaudu 150 € suvel ja 250 € talvel. Korter on vaba alates 01.10.2026. Kõik 25 fotot ja lisainfo: https://www.kv.ee/3579834

## Contact

Seller contact: GET /api/seller/izVuGdN2mbbI8w0KXXgorn1awmz2?listingId=uur-korter-harju-maakond-tallinn-pohja-tallinna-linnaosa-sepa-tn-11712

Canonical: https://leiakv.ee/et/kuulutused/uur-korter-harju-maakond-tallinn-pohja-tallinna-linnaosa-sepa-tn-11712
Last modified: 2026-09-02T08:48:56.890Z
